ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 20 - 24/04/19   ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 20 - 24/04/19
ΣΑΒ 20/4         ΣΑΒ 20/4      
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ   ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΠΡΟΣ ΟΜΑΔΕΣ
08.45-09.30 2012 13Ζ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ   08.00 ΠΑΡΚΙΓΚ ΓΗΠΕΔΟ 4 2007-2008-2009
08.45-09.30 2011 13Ε ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΥΣΙΤΣ   12.15 ΓΗΠΕΔΟ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2008
09.55-10.55 2007 CITY FSC   12.40 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 4 ΑΔΕΙΟ
11.05-12.05 2008 7B SPORTING CLUB FIRST TOUCH 04   13.45 ΓΗΠΕΔΟ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2009
12.45-13.30 2012 13F ΑΚ. ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   14.10 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 4 ΑΔΕΙΟ
12.45-13.35 2009 STRIPES   14.40 ΓΗΠΕΔΟ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2007
13.25-14.25 2007 10A STRIPES   16.00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 4 2008-2009
16.45-17.30 2010 12A ΑΚ. ΜΕΛΑΝΑΡΚΙΤΗ   18.45 ΓΗΠΕΔΟ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2008-2009
16.55-17.55 2008 10Β ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΑΛΑΣ          
17.45-18.45 2009 12Γ BEIRUT FA LEBANON          
                 
ΚΥΡ 21/4         ΚΥΡ 21/4      
08.45-09.30 2010 12Α ΑΚ. ΜΑΥΡΟΥΔΗ   08.50 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 4 2009
09.45-10.30 2012 15Β FC UNITED   11.25 ΓΗΠΕΔΟ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2009-2006
09.45-10.45 2009 1B ΑΚ. ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   11.40 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 4 2008
10.10-11.15 2006 5 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ   13.25 ΓΗΠΕΔΟ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2008
12.15-13.15 2008 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΚΛ. ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ   13.40 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 4 2007
12.45-13.30 2010 GALACTICOS BLUE   14.00 ΓΗΠΕΔΟ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΔΕΙΟ
12.45-13.30 2011 13B ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL   15.00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 4 2006
14.35-15.35 2007 3A LEMASIA FA   17.15 ΓΗΠΕΔΟ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2007-2006
15.50-16.55 2006 9 ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ          
16.45-17.30 2011 15Δ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΚΛ. ΛΑΡΝΑΚΑΣ          
                 
ΔΕΥ 22/4     ΚΑΙ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ?   ΔΕΥ 22/4     ΚΑΙ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ?
08.45-09.50 2006 9 PROSPECT BUCAREST   07.45 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 9 2006
10.10-11.15 2005 14 GALACTICOS   11.25 ΓΗΠΕΔΟ 14 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2005
12.00-13.05 2006 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ   11.45 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 4 ΑΔΕΙΟ
17.15-18.20 2005 5 LIVERPOOL   13.15 ΓΗΠΕΔΟ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2006
          16.15 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 5 2005
          18.30 ΓΗΠΕΔΟ 5 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2005
                 
ΤΡΙ 23/4         ΤΡΙ 23/4      
08.45-09.50 2005 4 ACADEMIA PILKARSKA   07.45 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 4 2005
13.00-14.05 2005 4 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ   10.00 ΓΗΠΕΔΟ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 2005
          12.00 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ 4 2005